Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipja, Albyt: Ti dukesh që je e mërzitur edhe kur kërcen edhe kur buzëqesh (VIDEO)

NULL NULL
16.11.2023 18:16

Shqipja sot ka biseduar me Albyn për karakterin e saj.

Shqipja i tha asaj se ka një karakter të fortë dhe të mbyllur që nuk flet shumë me të tjerët.

“Ti dukesh që je e mërzitur në shumë raste, edhe kur je vetëm, edhe ku je me njerëz, edhe kur vallëzon, edhe kur qesh”.

“Ti rri në tënden dhe nuk të pëlqen as të afrohesh dhe as të flasësh”, ka thënë Shqipja.

Kurse, Alby i tha se ajo është ndryshe vetëm kur është afër me vajzën e saj./Klankosova.tv

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.