Shqipëri: Dënohet me afro 500 euro kosovari, voziti me Audi A7 197 km/h (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipëri: Dënohet me afro 500 euro kosovari, voziti me Audi A7 197 km/h (VIDEO)

NULL NULL
20.03.2023 15:30
Audi A7, Kosovari

Një 27-vjeçar nga Kosova është gjobitur me rreth 55 mijë lek të rinj apo ( rreth 500 euro), pasi i njëjti kishte vozitur 197 km/h veturën e tij të tipit Audi A7.

Ngjarja ka ndodhur në tunelin e Kalimashit – Morinë njofton Policia e Shtetit përcjell Klankosova.tv

“Shërbimet e Njësisë për Sigurinë e Autostradës “Milot-Morinë”, kanë intensifikuar kontrollet, duke përdorur mjetet inteligjente, me qëllimin e vetëm, parandalimin e aksidenteve rrugore”, thuhet në njoftim.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS