Shqipëri: Bordi ul çmimin e karburantit - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipëri: Bordi ul çmimin e karburantit

NULL NULL
31.01.2023 11:55

Bordi i Transparencës është mbledhur duke ndryshuar sërish çmimet e karburanteve.

Në vendimin e fundit, çmimi i naftës është ulur duke shkuar në 200 lekë për litër, ndërkohë që çmimi i benzinës do të jetë 190 lekë dhe gazi 69 lekë për litër. /a2news