Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipëri: 46-vjeçari ther me thikë vëllanë e tij

NULL NULL
02.12.2023 14:34
policia
policia

Një  46-vjeçar në Çorovodë të Shqipërisë ka therë me thikë vëllanë e tij.

Policia ka njoftuar se nuk dihet se për çfarë debatuan vëllezërit që erdhi deri tek përdorimi i thikës, shkruan TCh, transmeton Klankosova.tv.

Bëhet e ditur se 46-vjeçari është arrestuar, derisa i plagosuri po merr ndihmë mjekësore dhe është jashtë rrezikut për jetën.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.