Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shqipëri: 140 raste aktive me COVID-19

NULL NULL
19.02.2023 07:54
Covid 19
Covid 19

Aktualisht në Shqipëri janë gjithsej 140 raste aktive me COVID-19.

Në 24 orët e fundit  ka humbur jetën një person dhe janë konfirmuar 14 raste të reja me këtë virus, nga 333 testime, përcjell Klankosova.tv.

Gjatë kësaj periudhe janë shëruar edhe 10 persona, ndërkaq të shtuar në spitale janë pesë pacientë.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.