Shpikësi 16 vjeçar - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shpikësi 16 vjeçar

NULL NULL
08/05/2015

Thomas është një djalë 16 vjeçar nga Rumania.

Atij i pëlqen shumë që të shëtisë me biçikletë dhe të dëgjojë muzikë.

Por, shpeshherë bateria e tij e telefonit nuk mund t’i qëndrojë aq gjatë sa shëtitja.

Kështu, për ta shoqëruar gjithmonë shëtitjen me muzikë, ai e ka shpikur një mbushës që montohet në biçikletë.

Ky mbushës funksion me anë të erës dhe kushton 5 dollarë.

bicikleta

bicikleta3

bicikleta2