Shpërthim tritoli në shtëpinë e babait të zyrtarit të OSHEE - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shpërthim tritoli në shtëpinë e babait të zyrtarit të OSHEE

NULL NULL
10/09/2018

Një shpërthim tritoli ka tronditur gjatë natës qytetin e Fushë-Krujës.

Sipas burimeve të ABC News, në shënjestër të autorëve ka qenë banesa e Xhavit Mashës, babai i një zyrtari të OSHEE, transmeton Klan Kosova.

Sasia e lëndës plasëse mësohet se u hodh në oborrin e shtëpisë dhe fatmirësisht nga shpërthimi nuk ka të lënduar, por vetëm dëme materiale.