22:10, 20 Nëntor 2019

Banesa e një muratori është shpërthyer me lëndë eksplozive mbrëmjen e sotme në fshatin Shtëpëz të Gjiokastrës.

Shtëpia, në pronësi të Fadil Tolës është hedhur në erë nga një sasi lënde eksplozive, transmeton Klan Kosova.

Siç shkruan Lapsi, nga ngjarja në fjalë ka pasur vetëm dëme materiale dhe fatmirësisht nuk ka të lënduar.

Ende nuk dihen pistat paraprake, apo të dyshuarit për ngjarjen.

Konkurs Pune

Lexo më shumë