16:27, 1 Nëntor 2018

Një traget i udhëtarëve është përplasur në një vinç në portin e Barcelonës, kështu duke rrëzuar atë dhe më pas duke shkaktuar një zjarr të madh.

Zëdhënësi i qytetit të Barcelonës ka bërë të ditur se askush nuk ishte lënduar në aksident dhe se zjarrfikësit ia kanë dalë që ta fikin zjarrin një orë më vonë, shkruan VOA, transmeton Klan Kosova.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë