Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shpërthen zjarri në spitalin Nasser në Khan Younis të Gazës

NULL NULL
28.02.2024 17:04
Khan Younis
Foto nga arkiva. Khan Younis

Një zjarr ka shpërthyer në një nga ndërtesat e Kompleksit Mjekësor Nasser në Khan Younis.

Raportohet se kjo ka ndodhur pasi predhat e artilerisë izraelite goditën vendin në qytetin jugor.

Pas përfshirjes nga zjarri, shumë qyetetarë raportohet se kanë bërë përpjekje t’a shuajnë atë.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.