Shpenzon paratë e fëmijëve për operacione plastike - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shpenzon paratë e fëmijëve për operacione plastike

NULL NULL
26/05/2015

Andrea Dalzell është një grua nga Workington, Cumbaria.

Ajo që nga viti 2003, ka filluar që çdo javë të mbledhë nga 15 dollarë, prej benefiteve të katër fëmijëve të saj.

Tani ajo ka lënë anash gjithësej 22.000 dollarë.

Para që i  ka përdorur për të bërë operacione plastike.

“Plakja nuk është për mua” u shpreh ajo.

48 vjeçarja i ka bërë fytyrës një lifting, ka bërë botoks e madje ka kryer operacion estetik edhe në vaginë, transmeton Klan Kosova.

Për parat e fëmijëve që i shpenzoi vetëm për vete ajo tha: “Fëmijët e mi nuk kanë kërkuar kurrë asgjë prej meje. Edhe ata e kuptojnë shumë mirë se rudhat nuk janë për mua dhe që unë duhet të kryejë një operacion të tillë”.

 

denzell

 

denzell2