Shpend Ahmeti tallet me PDK-në (FOTO)

Shpend Ahmeti tallet me PDK-në (FOTO)

NULL NULL
2 years më parë

Kryetari i Partisë Socialdemokrate të Kosovës, Shpend Ahmeti, ka ironizuar me Partinë Demokratike të Kosovës, gjegjësisht me moton e tyre në këto zgjedhje në lidhje me luftën kundër korrupsionit dhe nepotizmit.

Në llogarinë e tij të Facebook-ut, Ahmeti postoi një fotografi të një personi që me cigare në gojë po e gozhdon në mur shenjën “Ndalohet pirja e cigares”, dhe tek mbishkrimi i këtij imazhi ka shkruar: “PDK dhe korrupcioni!”.