12:38, 14 Qershor 2018

Alternativa dhe kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, e kanë zyrtarizuar marrëveshjen për bashkëqeverisje komunale në Prishtinë.

Sipas kësaj ujdie, Alternativa do të udhëheqë me Drejtorinë e Mirëqenies Sociale.

“Alternativa është e vetëdijshme se e pret një pune dhe angazhim i jashtëzakonshëm, por, gjithsesi, mbetet e përkushtuar që nga dita e parë e mandatit të punës qeverisëse në Drejtorinë e Mirëqenies Sociale ta shtyej përpara të gjitha projektet dhe planet në dobi të kryeqytetasve”, shkruan në postimin e kësaj partie në Facebook.

Sot, e enjte, 14 Qershor 2018, në zyret e Alternativës në Prishtinë, kryetarja znj. Mimoza Kusari-Lila priti në takim…

Publiée par Alternativa sur jeudi 14 juin 2018

Konkurs Pune

Lexo më shumë