17:43, 18 Prill 2019

Kryetar i Prishtinës, Shpend Ahmeti sot feston ditëlindjen. Ai thotë se në këtë ditë mori një dhuratë të veçantë.

“Dhurata më e mirë për ditëlindje ishte letra që e mora sot nga KDI dhe Transparency International Kosova ku në 43 indikatorë jemi vlerësuar me 100 pikë nga 100”, ka shkruar Ahmeti në profilin e tij në Facebook.

“Ky vlerësim është bërë si pjesë e projektit të USAID TEAM”.

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë