Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shpend Ahmeti: Edhe pse kundërshtar i Qeverisë, nuk gëzohem fare për mosliberalizimin e vizave

NULL NULL
15.12.2015 16:52

Shpend Ahmeti kryetar  i Prishtinës ka thënë se  edhe pse kundërshtar i kësaj qeverie, nuk gëzohet fare për mosliberalizimin e vizave.

“Përkundër të gjitha koncesioneve që i bëri Kosova, ky liberalizim nuk erdhi” ka shkruar ai mes tjerash në një postim në llogarinë e tij në Facebook, transmeton Klan Kosova .

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.