Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shota, Vedatit: Qysh bre burri dy metra qohet në ora 12:00 të ditës (VIDEO)

NULL NULL
15.03.2023 13:34

Shota sot e ka ngacmuar Vedatin kur është zgjuar nga gjumi. Ajo i tha atij se është zgjuar vonë shumë.

“Qysh bre burri dy metra qohet në ora 12:00 të ditës”, ka thënë Shota.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.