Shoku i mirë në momente të vështira (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shoku i mirë në momente të vështira (VIDEO)

NULL NULL
26.02.2023 18:07

Gjilani shënoi fitore ndaj Trepçës 89’, me rezultat 1-0, në kuadër të Superligës së Kosovës.

Në Gjilan kishte erëra të fuqishme dhe për disa momente edhe flamuri i këndit nuk qëndronte në vend, kështu që ishte e vështirë edhe të ekzekutohej goditja nga aty.

Ylli Hoxha e pati këtë problem në minutën e 91’, por ishte shoku i tij i skuadrës Cale, i  cili e mbajti flamurin, derisa ai e ekzekutoi goditjen e këndit.

Gjilani pas kësaj fitore renditet në vendin e tretë në tabelë.