Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shoferi i autobusit ngacmon seksualisht të miturën serbe

NULL NULL
12.02.2019 11:17

Një vajzë e mitur e ka njoftuar Policinë e Kosovës se është ngacmuar seksualisht nga shoferi i autobusit.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Banjë të Zveçanit dje rreth orës 15:50, njofton Klan Kosova.

“Viktima femër K/Serbe e moshës së mitur ka informuar se është ngacmuar seksualisht nga ngasësi i autobusit – i dyshuari mashkull K/Serb”, thuhet në raportin e Policisë.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori kujdestar, i cili ka urdhëruar që rasti të hetohet në procedurë të rregullt.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.