Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shkurte Gashi publikon fotografitë e para si familje 4-anëtarëshe (FOTO)

NULL NULL
27.05.2023 21:17
Shkurte Gashi
Shkurte Gashi

Këngëtarja e njohur kosovare Shkurte Gashi dhe partneri i saj Albert Limani së fundmi u bënë prindër për herë të dytë.

Ata mirëpritën në jetë edhe një djalë, Kronin.

Këngëtarja ndau disa fotografi në rrjete sociale me familjen e saj të vogël.

“Të lumtur me ardhjen tënde Kron”, ka shkruar Shkurta në postimin e saj në Facebook, ku ka ndarë disa fotografi familjare.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.