Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shkupi ka shpenzuar 170 mijë euro për shpenzimet e Vitit të Ri

NULL NULL
16.12.2015 18:05

Qyteti i Shkupit u dekorua në prag të Vitit të ri.

Bredhi qëndror që është vendosur në Sheshin Maqedonia, është i lartë 18 metra dhe në të janë vendosur 50 mijë drita, 250 blic drita, 100 pika dhe 60 figura ndricuese që do të ndricojnë në ngjyra të ndryshme, njofton Tetovasot.

Për këtë projekt Qyteti ka ndarë 10.400.000 denarë ose 170.000 euro.

 

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.