Shkupi – Ballkani, formacionet zyrtare - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shkupi – Ballkani, formacionet zyrtare

NULL NULL
18/08/2022

Shkupi dhe Ballkani kanë publikuar formacionet zyrtare, pak para ndeshjes së parë play-off për kualifikim direkt në Conference League.

Ndeshja e sotme luhet në stadiumin “Nacionalna Arena Todor Proeski” në Shkup.

Skuadrat do ta luajnë edhe ndeshjen kthyese javën e ardhshme, në stadiumin “Fadil Vokrri” në Prishtinë.

Ndeshja fillon nga ora 21:00. /Klankosova.tv/

Formacionet zyrtare: