Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shkrihen së qeshuri banorët, po për çka folën? (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 13:40
Banorët e BBVK2

Banorët e Big Brother VIP Kosova, natën e mbrëmshme kanë kaluar kohë të bukura bashkë.

Ata bisedonin dhe qeshnin gjatë gjithë kohës.

Siç dihet Edona është njëra ndër banoret që sjell momentet më gazmore në shtëpi.

Por se për çfarë folën banorët, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.