Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shkodër: Mori vajzën e mitur pa miratimin e babait, nis hetimi për 31-vjeçaren

NULL NULL
13.02.2024 10:16
Foto ilustruese

Një 31-vjeçare me iniciale M. P. ka marrë në mënyrë të padrejtë vajzën e mitur pa miratimin e babait të saj.

Bashkëshorti i saj, 32-vjeçari me iniciale A. P., ka denoncuar për veprimin që kishte bërë me vajzën nëntëvjeçare.

Ngjarja ndodhi në fshatin Stajkë të Shkodrës, ndërsa Prokuroria ka nisur hetimin në gjendje të lirë, njofton TopChannel, transmeton Klankosova.tv.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.