"Shko qaj me shoqen brenda", Gresa i thotë Andit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Shko qaj me shoqen brenda”, Gresa i thotë Andit (VIDEO)

NULL NULL
26.02.2023 16:09

Gresa sot është hidhëruar ndaj Andit, shkaku i reagimeve të tij ndaj saj pasi shoqërohet me Julianën, banoren tjetër të shtëpisë së Big Brother Vip Kosova.

Në një moment derisa Andi doli jashtë në oborrin e shtëpisë ku ishte Gresa, ajo i tha Andit: “Hajt hajt, shko qaj me shoqen brenda”.

Më pas Gresën, deklaratën e saj ia sqaroi Julianës dhe Stresit.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.