Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Shko more adaptoje, çfarë po fol more kjo para 5 milionë shqiptarëve”, Stresi i shokuar (VIDEO)

NULL NULL
05.03.2023 21:39

Stresi sot është çuditur nga disa pyetje të Julianës.

Ajo e pyeti se a do ta lejonte gruan e tij që të ishte nënë surrogate për vëllanë e tij dhe bashkëshorten.

“I them more shko more adaptoje, çfarë po fol more kjo para 5 milionë shqiptarëve?”, ka thënë Stresi.

Ndiqni videon më poshtë për më shumë detaje.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.