Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Shko mblidhe bërllogun”, Santiana tenton ta largojë Ganinë nga biseda e saj me Bucin dhe Besin (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 13:06
Santiana
Santiana

Banorja e Big Brother VIP Kosova, Santiana është tashmë e njohur për temperamentin e saj.

Ajo i tha Ganiut  “të shkonte ta mblidhte bërllogun”, pasi donte ta largonte nga biseda e saj me Bucin dhe Besin.

Nga këto fjalë siç duket Ganiu u prek.

Më tutje të tre biseduan gjatë për raportet mes Bucit dhe Santianës.

Por për detaje më të hollësishme, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

lajme të ngjashme