19:47, 16 Korrik 2019

Skuadra e Shkëndijës është befasuar në shtëpi nga kampionët e Estonisë, Kalju.

Tetovarët janë mposhtur me rezultat 2 me 1 në ndeshjen e dytë kthyese.

Estonezët arritën që në minutat e fundit të ndeshjes të shënonin golin e dytë që i dha fund dilemës për kalim tutje.

Tashmë Shkëndija do të garoj në Ligën e Evropës dhe shumë shpejtë pritet të mëson kundërsharin.

Konkurs Pune

Lexo më shumë