Shkencëtarja Mirsade Gashi Osmani i bashkohet PDK-së - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shkencëtarja Mirsade Gashi Osmani i bashkohet PDK-së

NULL NULL
18/08/2019

Mirsade Gashi Osmani është një shkencëtare e re biologe nga Vushtrria që jep mësim në Universitetin e Mitrovicës dhe që i është bashkuar Partisë Demokratike të Kosovës,

Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka thënë se Mirsade Gashi Osmani i është bashkuar kësaj partie sepse beson në një të ardhme të mirë për të rinjtë kosovarë, njofton Klan Kosova.

“Ajo dhe shumë kuadro të tjerë të mirë kualifikuar e të pakomprometuar që janë duke na u bashkuar, kanë për t’i dhënë partisë ide dhe energji të reja për të çuar përpara luftën kundër korrupsionit dhe papunësisë”.

Më poshtë mund ta lexoni shkrimin e plotë të Veselit në Facebook.

klankosova.tv