Shkëlqimi që mbanë emrin Ciara (FOTO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shkëlqimi që mbanë emrin Ciara (FOTO)

NULL NULL
28/02/2017

Këngëtarja amerikane Ciara, është në prite të fëmijës së saj të dytë dhe barku i është fryrë goxha.

Mirëpo kjo nuk e pengoi artisten që të shkëlqejë në tapetin e kuq të ndejës së Organizuar nga Vanity Fair, pas ceremonisë së ndarjes së çmimeve Oscar.

E veshur në një fustan ngjyrë gjaku të markës Jovani, Ciara jepte plot sharmë dhe shkëlqim me pamjen e saj.

Ajo u martua vitin e kaluar me bashkëshortin Russell Wilson dhe tani ata janë në pritje të fëmijës së parë bashkë.