9:06, 13 Mars 2018

Oklahoma City Thunder ka triumfuar ndaj Sacramento Kings me rezultat 106:101.

Paul George dhe Carmelo Anthony shkëlqyen me nga 21 pikë, ndërsa Russell Westbrook shënoi triple-double (17 pikë, 11 asistime, 10 kërcime).

Ndërkaq te Kings, Bogdan Bogdanoviq pati 19 pikë e tetë kërcime.

Konkurs Pune

Lexo më shumë