Shkëlqen Eva Longoria - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shkëlqen Eva Longoria

NULL NULL
17/06/2015

Eva Longoria ishte mysafire nderi në një ndejë të stinës së verës  për promovimin e një lloji të ri të  pijes alkoolike vodka në Los Anxhelos.

40 vjeçarja u pa me një fustan ngjyrë të verdhë i cili kishte një dekolte shumë të hapur të cilin e kishte kombinuar me një palë sandale me taka të larta me rrypa ngjyrë ari.

Longoria ishte mysafire nderi dhe u desht të thyejë një “figurë” në formën e shishes së vodkës në mënyrë simbolike derisa të gjithë të pranishmit duartrokitën, transmeton Klan Kosova.

eva 2

eva 1

eva