Shkel urdhrin mbrojtës dhe rrah gruan në Suharekë - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shkel urdhrin mbrojtës dhe rrah gruan në Suharekë

NULL NULL
17.03.2023 09:52
policia e kosoves

Një femër në Suharekë ka raportuar në polici se pasditen e së enjtes i dyshuari mashkull e ka sulmuar fizikisht e dhe se me këtë rast ka shkelur urdhrin mbrojtës të lëshuar nga gjykata kompetente.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.