"Shkaku i djalit e kemi një lloj raporti", Melisa e pyet Blastan pse u nda nga gruaja (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Shkaku i djalit e kemi një lloj raporti”, Melisa e pyet Blastan pse u nda nga gruaja (VIDEO)

NULL NULL
28.01.2023 15:20

Teksa po fliste me Melisën, Blasta ka treguar që ka qenë i martuar dhe ka një djalë.

Ai gjithashtu është shprehur se me ish-gruan e kanë një lloj raporti për djalin.

“Kam qenë i martuar, e kam një djalë 3 vjet e gjysmë. E kemi një lloj raporti shkaku i djalit që munohemi me e mbajtë”, është shprehur ai.