10:20, 8 Prill 2020

Një burrë është arrestuar dje në Klinë pasi kishte hapur barnatoren e tij dhe kishte shitur barna me çmime të ngritura.

Sipas inspektorëve, të dyshuarit i kishte skaduar licenca e punës, njofton Klan Kosova.

Malli është sekuestruar, ndërsa me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Konkurs Pune

Lexo më shumë