Shitësi në mënyrë ironike tregon format e kontrabandimit me "gomarë" (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shitësi në mënyrë ironike tregon format e kontrabandimit me “gomarë” (VIDEO)

NULL NULL
30/11/2021

Njëri nga këta shitës të telefonave tregon mënyrën si bëhet kontrabandimi në kufi, duke ironizuar lidhur me hyrjen e pa regjistruar nga dogana të këtyre produkteve.

Që sipas tij bëhet duke përdorur kafshët që janë të trajnuar për t’i ndëgjuar vetëm ata që nuk është diçka e lehtë dhe për këdo, njofton Klan Kosova.