Shikoni se si futbollisti i Evertonit e shkel në fytyrë atë të Arsenalit (VIDEO)

Shikoni se si futbollisti i Evertonit e shkel në fytyrë atë të Arsenalit (VIDEO)

NULL NULL
2 months më parë

Një ngjarje jo shumë e këndshme ka ndodhur në minutën e 29-të të ndeshjes Everton-Arsenal.

Futbollisti i Evertonit Ben Godfrey e ka shkelur në fytyrë atë të Arsenalit Takehiro Tomyasu.

Megjithatë, Godfrey nuk ka marrë ndonjë ndëshkim për këtë rast.

Kjo ka ngjallur reagime tek opinioni futbolldashës.

Aktualisht po zhvillohet minuta e 93-të dhe ekipi nga Liverpooli është në epërsi ndaj “Topçinjve” me rezultat 2:1.