10:00, 15 Mars 2019

Nëse nuk dini se çfarë të gatuani sot për drekë, ne kemi një ide për ju.

Gazetarja Gonxhe Gërxhaliu, si çdo të premte, ju sjellë një recetë të shijshme.

Receta e ditës në Ora Shtatë në Klan Kosova është oktapod i shoqëruar me rizoto dhe salcë shafrani.

Cilët janë përbërësit dhe si ta përgatisni këtë recetë mund ta mësoni në videon e mëposhtme:

Konkurs Pune

Lexo më shumë