13:00, 6 Dhjetor 2019

Nëse nuk e dini se çfarë të gatuani sot për drekë, ne e kemi një ide për ju.

Gazetarja Gonxhe Gërxhaliu, si çdo të premte, ju sjellë një recetë të shijshme.

Receta e ditës në Ora Shtatë në Klan Kosova është linguini i shoqëruar me oktapod.

Cilët janë përbërësit dhe si ta përgatisni këtë recetë mund ta mësoni në videon e mëposhtme:

Konkurs Pune

Lexo më shumë