Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“Shija e Anës” sjellë para juve “Paccheri me mish të bluar dhe perime” (VIDEO)

NULL NULL
19.11.2023 11:34

Sot te emisioni “Shija e Anës” receta e ditës ishte pjatë italiane.

Ekzistojnë qindra lloje të pastave, ndërsa Ana kësaj radhe zgjodhi llojin e pastave “Paccheri” që kanë formë të gypit.

Një pjatë super e lëngshme me perimet super të shëndetshme siç janë karrota e selinoja. Nuk mungon as mishi i bluar.

Për ta mësuar mënyrën e përgatitjes klikoni në linkun më poshtë:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.