Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shija e Anës: Omlet klasik, teknika shumë e thjeshtë (VIDEO)

NULL NULL
03.12.2023 12:02

Sot te emisioni “Shija e Anës” për një mëngjes të vonshëm u përgatit një omlet klasik.

Ekzistojnë teknika dhe receta të ndryshme të omletit. Ana zgjodhi të përgatis omletin me qumësht e cila edhe shpjegoi teknikën dhe pjekjen e saj.

Për ta mësuar klikoni në linkun më poshtë:

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.