Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shija e Anës, meze alla brusketa me tranguj e salmon (VIDEO)

NULL NULL
19.03.2023 12:42

Sot Shija e Anës ju jep një ide për një meze tejet të thjeshtë, të bukur e të shëndetshme që ju merr kohë vetëm tre minuta.

Meze alla brusketa me tranguj e salmon ku keni edhe krem djathinme shije tzatziki ku nuk mungon edhe kopra.

Për ta mësuar recetën klikoni në linkun më poshtë.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.