Shia LaBeouf me fjalim motivues - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shia LaBeouf me fjalim motivues

NULL NULL
01/06/2015

Shia LaBeuf pas gjihë atyre skandaleve dhe sjelljeve jo të mira me fansat e tij dhe njerëzit përreth ka realizuar një skene më 31 lëvizje, transmeton Klan Kosova.

https://www.youtube.com/watch?v=nuHfVn_cfHU

Këto skena, të cilat sipas tij do t`i vetëdijësojnë njerëzit të bëjnë atë që e shohin si të nevojshme për ata dhe të marrin përgjegjësi mbi jetën. / klankosova.tv