Shi dhe stuhi në Podujevë (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shi dhe stuhi në Podujevë (VIDEO)

NULL NULL
08/08/2022

Në disa zona të komunës së Podujevës ka pasur shi dhe shtrëngata.

Në disa nga fshatrat sipas mediave lokale, shtrëngata me shi, bubullimë dhe erëra ku ishin më të forta.

Për disa minuta, stuhi pati edhe në fshatin Sekiraçë, shkruan Llapi.info përcjell Klankosova.tv.