Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shfaqja “Arbri”, premier në Teatrin “Oda” (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 15:14

Shfaqja “Arbri” nën tekstin dhe regjinë e Lirak Çelajt, do të mbajë premierën e saj më 6 mars, në Teatrin “Oda”.

Kjo shfaqje do ketë një numër të ndryshëm aktorësh, duke filluar nga: Shkumbin Istrefi, Qendresa Jashari, Labinot Raci, Daniela Markaj, Blend Sadiku.

Për ata të cilët këtë shfaqje dhe nuk mund ta ndjekin në datën e premierës, repriza e saj do mbahet më 7, 16 dhe 30 mars.

Për më shumë rreth tematikës së saj, në studio ka shpalosur më shumë informacione vet regjisori Lirak Çelaj.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.