14:15, 13 Mars 2018

Kryetari i Partisë Radikale të Serbisë, Vojislav Sheshel tha sot se presionet e Shteteve të Bashkuara ndaj Serbisë dhe presidentit Aleksandar Vuçiq po hyjnë në një fazë shumë serioze.

Nëse amerikanët “i vënë thikën nën fyt” qeverisë serbe dhe presidentit Vuçiq për të pranuar një ultimatum mbi Kosovën, ky do të ishte fillimi i fundit të Serbisë, tha ai, transmeton Klan Kosova

Konkurs Pune

Lexo më shumë