Shënoi gol në stilin "biçikletë", tifozët kundërshtarë thërrasin emrin e Messit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shënoi gol në stilin “biçikletë”, tifozët kundërshtarë thërrasin emrin e Messit (VIDEO)

NULL NULL
09/08/2022

Lionel Messi, i ka rrëmbyer zemrat e shumë tifozëve madje edhe të atyre të ekipeve kundërshtare.

Ai së fundmi ka shënuar një gol magjik në stilin e “biçikletës”, duke bërë që edhe tifozët e ekipit të Clemontit.

Messi përpos këtij goli realizoi edhe një tjetër dhe për një asistim për brazilianin Neymar.

Argjentinasi e ka nisur furishëm sezonin e ri duke shënuar tre gola dhe një asistim, në dy ndeshje.