Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Shenjat e fshehta që tregojnë nëse partneri juaj është i lumtur me ju

NULL NULL
07.08.2015 22:00

Në çdo marrëdhënie ka probleme nga koha në kohë dhe emocionet “rrënohen”.

Ndonjëherë ju mendoni se jeni mirë, por nuk jeni mjaft të sigurt.

Ju mendoni se jeni të lumtur, por nuk jeni të sigurt nëse edhe personi tjetër mendon të njëjtën gjë.

Eksperti i marrëdhënieve seksuale dhe lidhjet, Tracey Cox, këshillon për të injoruar atë që partneri juaj ju thotë dhe t’i kushtoni vëmendje asaj që tregon trupi i tij.

Marrëdhënia juaj është në gjendje të shkëlqyer, nëse:

– Partneri ju shikoni drejt në sy kur flet.

– Në shtrat ulet drejt me ju. Nëse qëndroni ulur për pak kohë dhe relaksoheni, kjo do të thotë se marrëdhënia atij i jep rehati.

– Ju prek mesin kur ju dhuron një përqafim.

– Prek ballin tuaj, kur ju e përqafoni atë dhe kur ata duan të ju puthin. Kjo është një shenjë e besimit të madh dhe e përkushtimit./10minuta/

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.