SHBA: Gruaja zbulon 18 gjapërinj nën shtratin e saj (FOTO)

SHBA: Gruaja zbulon 18 gjapërinj nën shtratin e saj (FOTO)

NULL NULL
2 months më parë

Një grua nga Virxhinia në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ka bërë një zbulim të frikshëm para tre ditësh.

Trish Wilcher, ka gjetur 18 gjarpërinj nën shtratin e saj.

Ajo këtë fakt të frikshëm e ka ndarë edhe me miqtë e saj në rrjetet sociale.

Tek këto ishin 17 foshnje dhe nëna e tyre.

Wilcher kishte thënë se pas kësaj do të kishte nevojë për një kardiolog.

“Shikoni gjithë këta gjarpërinj të vegjël. Po çmendem. Pas kësaj do të kem nevojë për ndonjë kardiolog”.