Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

ShBA: Ariu u fut në një shtëpi dhe vodhi ushqim (VIDEO)

NULL NULL
17.10.2023 08:14
Ariu

Rastet nga më të rrallat dhe më të pazakonshmet ndodhin nëpër botë që as njeriu nuk mund ta imagjinoj.

Një i tillë ndodhi në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, konkretisht në Barkhamsted të Connecticut.

Para disa ditësh një mysafir i paftuar u fut brenda një shtëpie.

Ariu vodhi ushqim nga frigoriferi dhe doli nga dritarja.

Edhe vet pronarja Helena Houlis, u befasua kur i shikoi kamerat e sigurisë.

Për ta shikuar videon e plotë klikoni KËTU

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.