21:00, 19 Qershor 2019

Shawn Mendes dhe Camila Cabello po sjellin një bashkëpunim.

Lajmi u konfirmuar përmes një videoje të shkurtër të postuar në Instagram, transmeton Klan Kosova.

Thashethemet për një këngë bashkë nisën në Grammy, pasi Shawn dhe Camila kishin lëvdatat për njëri-tjetrin.

Kjo këngë është dueti i dytë i artistëve pasi i pari u lëshua në vitin 2015.

Konkurs Pune

Lexo më shumë